Ułatwienia dostępu

Laboratoria Przyszłości

  Czerwiec, to kolejny miesiąc, w którym uczniowie naszej szkoły brali udział w zajęciach, na których był wykorzystywany sprzęt zakupiony w ramach projektu #LaboratoriaPrzyszłości. Tym razem ucz. kl.8b budowali kulkowe modele węglowodorów a w edukacji wczesnoszkolnej na zajęciach indywidualnych wykorzystano różne rodzaje klocków do budowli w 3D.

  Maj, to kolejny miesiąc, w którym uczniowie naszej szkoły brali udział w zajęciach, na których był wykorzystywany sprzęt zakupiony w ramach projektu #Laboratoria Przyszłości.

W miesiącu kwietniu 2023r. klasy młodsze układały klocki w 3D oraz  klocki magnetyczne. Natomiast klasy ósme wydrukowały  m.in. podstawkę do gry w kółko i krzyżyk.

  Marzec, to kolejny miesiąc, w którym uczniowie naszej szkoły brali udział w zajęciach, na których był wykorzystywany sprzęt zakupiony w ramach projektu #LaboratoriaPrzyszłości. Odkrywaliśmy sekret budowy mostów oraz maszyn prostych. Budowaliśmy elektryczne konstrukcje.

 

W miesiącu lutym wykorzystaliśmy sprzęt na lekcjach informatyki w ramach rządowego programu #LaboratoriaPrzyszłości. Było ciekawie i zabawnie. Oto fotorelacja.