Moi drodzy!
Intensywnie przygotowujemy się do tego momentu, w którym po raz pierwszy będziecie w pełni uczestniczyć we Mszy Św.  Bardzo ważne jest to, byście wiedzieli, czym jest Msza św. 
Przypomnijcie to sobie tutaj:
Wasz udział w Mszy św. będzie pełny wtedy, gdy całym sercem będziecie pragnęli spotkać się z Jezusem. Mam nadzieję, że tak właśnie jest, że z tęsknotą i niecierpliwością oczekujecie na spotkanie z Jezusem Eucharystycznym! Proście w modlitwie o to, by Jezus przyszedl do Waszych serc. Wykorzystajcie modlitwy, których nauczyliśmy się wspólnie, a także te, które znajdują się w Waszych książeczkach.
Powtarzajcie systematycznie formułę spowiedzi. Proście, by dorośli ją z Wami ćwiczyli. 
Jeśli macie, jakieś pytania lub wątpliwości przed I spowiedzią lub I Komunią- śmiało piszcie! Przypominam adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Gorąco was pozdrawiam!
A. Boruch