9 czerwca grupa starszaków „Motylki” wyruszyła na wycieczkę do Parku Rozrywki w Doktorcach. Choć dzień rozpoczął się deszczowo, nie zabrakło nam dobrego humoru i pozytywnej energii.
Gdy dotarliśmy na miejsce, pogoda zrobiła nam miłą niespodziankę – zza chmur wyjrzało słońce, które towarzyszyło nam przez resztę dnia.
Na dzieci czekała moc atrakcji! Jedną z pierwszych była Klockarnia – przestrzeń pełną wielkich klocków, z których można było tworzyć niesamowite budowle i konstrukcje. Następnie na Motylki czekała przejażdżka kolorowym pociągiem, która wywołała wiele radości i śmiechu. Kolejnym punktem programu była zabawa na wielkiej poduszce wodnej, która okazała się strzałem w dziesiątkę – dzieci skakały, turlały się i śmiały bez końca! Dużo emocji dostarczył również zamek „Trzy Wieże” – imponująca konstrukcja, po której można było się wspinać, zjeżdżać i odkrywać jej zakamarki. Nie zabrakło też prawdziwej przygody na trasie w siatkach, gdzie dzieci mogły poczuć się jak mali odkrywcy, przemierzając zawieszone przejścia, mostki i tunele.
Wycieczka była pełna emocji, radości i nowych doświadczeń. Po aktywnej zabawie dzieci odpoczęły podczas wspólnego pikniku, dzieląc się wrażeniami i swoimi ulubionymi momentami.
To był niezapomniany dzień, który na długo pozostanie w pamięci naszych „Motylków”. Dziękujemy opiekunom za troskę i zaangażowanie, a dzieciom – za odwagę, uśmiechy i wspaniałą zabawę!