Spotkanie Wielkanocne "Dookoła pisanki"- zajęcia otwarte dla rodziców w grupie Motylki

  Tym razem spotkanie wielkanocne w grupie Motylki odbyło się w formie warsztatów. 10 kwietnia 2017r. zainteresowane mamy wzięły udział w ozdobieniu styropianowego jajka metodą „karczochową". Zajęcia z rodzicami prowadziła p. Janina Ciwoniuk .Ich małe pociechy w tym samym czasie ozdabiały swoje jajka cekinami i kolorową wstążką. Na zakończenie zajęć wszyscy byli zachwyceni z efektu swojej pracy. Dziękujemy p. Jasi za poświęcony czas i podzielenie się swoimi umiejętnościami plastycznymi.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2347555

Ogląda nas

Odwiedza nas 197 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia z przedszkola Spotkanie Wielkanocne "Dookoła pisanki"- zajęcia otwarte dla rodziców w grupie Motylki