WYRÓŻNIENIA W FINALE KONKURSU WIEDZY O BIEBRZAŃSKIM PARKU NARODOWYM

 

  W piątek 2 czerwca 2017 roku w CEiZ BnPN w Osowcu Twierdzy odbył się XXIII Finał Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Biebrzańskim Parku Narodowym. Naszą szkołę w konkursie reprezentowali Wiktoria Maksimowicz, Krzysztof Boguszewski oraz Grzegorz Kościuszko. Uczniowie rozwiązywali test, którego wyniki oraz dogrywka wyłoniły 10 najlepszych uczestników wśród których znaleźli się również reprezentanci naszej szkoły- Wiktoria i Krzysztof. Wzięli oni udział w drugim etapie konkursu, gdzie w obecności wszystkich uczestników, nauczycieli i pracowników parku odpowiadali na pytania dotyczące biebrzańskiej przyrody, historii, kultury. Rozpoznawali odgłosy przyrody, żywe okazy ulistnionych pędów drzew i krzewów oraz przedstawione na zdjęciach obiekty, rośliny i organizmy żyjące nad Biebrzą, odnajdywali miejsca na mapie parku.
   Krzysztof Boguszewski zajął IV miejsce, a  Wiktoria Maksimowicz  zajęła V miejsce.

  Gratulujemy!

 

Statystyki

Odsłon artykułów:
2313591

Ogląda nas

Odwiedza nas 132 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Szkoła podstawowa Konkursy WYRÓŻNIENIA W FINALE KONKURSU WIEDZY O BIEBRZAŃSKIM PARKU NARODOWYM