Wiatr we włosach…

  Dwudniowa wycieczka (30 – 31 .05.2017 r.) do Trójmiasta została ufundowana przez Burmistrza Lipska uczniom, którzy rozsławiają imię naszej szkoły: chór Tremolo, harcerze, finaliści konkursów przedmiotowych, sportowcy, uczniowie z najwyższą średnią ocen.

  Pełna przygód podróż pozwoliła w końcu dotrzeć do pierwszego obiektu naszego zwiedzania, czyli Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Nie sposób było ominąć Westerplatte i Gdańskiej Starówki. W późnych godzinach wieczornych dotarliśmy do Mikoszewa na nocleg. Niespodzianką było ognisko z kiełbaskami i śpiewaniem.

  Drugi dzień rozpoczęliśmy spacerem po molo w Sopocie, potem udaliśmy się do Malborka. Bez przygód wróciliśmy około 22.00 do Lipska.

  Wyjazd bardzo zbliżył uczestników wycieczki, mimo dużej różnicy wieku. Wszyscy czuli się bezpieczni pod czujnym okiem nauczycielek.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2347624

Ogląda nas

Odwiedza nas 201 gości oraz 0 użytkowników.