Gminny Konkurs Pięknego Czytania

  6 czerwca 2017 r. uczniowie klas I – III brali udział w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania przygotowanym przez  Bibliotekę Publiczną w Lipsku.  Mistrzami pięknego czytania zostali: Antoni Trochimowicz kl. II a, Weronika Buraczyk kl. III a i  Patrycja Godlewska kl. III b. Wyróżnienia otrzymali: Maria Rokita kl. II b, Paweł Pawłowski kl. III a i  Matra Boruch kl. III b. 

  Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy nagrody książkowe.

                                                                                                                            Gratulujemy!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2380701

Ogląda nas

Odwiedza nas 479 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Szkoła podstawowa Konkursy Gminny Konkurs Pięknego Czytania