W Przedszkolu Dzień Dziecka był bardzo wesoły

  Dzień Dziecka to najbardziej oczekiwane przez maluchy święto. 1 czerwca 2017r. panie w przedszkolu wraz z rodzicami zorganizowały dla nich mnóstwo atrakcji. W godzinach porannych przy szkole czekały na dzieci animatorki. Natomiast po półtorej godzinie zabaw wszyscy wrócili do swoich sal. Grupy: Biedronki i Motylki wspólnie bawiły się na sali gimnastycznej. Tam, rodzice przygotowali szereg zabaw, konkursów i tańców. Pozostałe dwie grupy Pszczółki i Świerszczyki świętowały w swoich salach.
   Jak przystało na Dzień Dziecka, nie mogło podczas festynu zabraknąć też prezentów dla milusińskich - każdy maluch otrzymał niespodziankę.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2412473

Ogląda nas

Odwiedza nas 146 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia z przedszkola W Przedszkolu Dzień Dziecka był bardzo wesoły