Żegnaj kochane Przedszkole...

  Zakończenie roku w przedszkolu ma charakter podsumowania całorocznej pracy placówki, pokazania jej roli wychowawczej i wpływu na wszechstronny rozwój dzieci.
   Dzieci 6 letnie z grup Motylki i Pszczółki pożegnały przedszkole 22 czerwca 2017r.. Na uroczyste zakończenie przybyli rodzice, p. wicedyrektor Teresa Sapieha oraz przewodnicząca Rady Rodziców p. Agata Dadura. Starszaki żegnając się z przedszkolem, dziękowały wszystkim, których w przedszkolu przez te lata spotkały.  Pani dyrektor i wychowawczynie wręczyły 6 - latkom pamiątkowe birety, znaczki absolwenta, dyplomy ukończenia „starszaków" oraz upominki książkowe. Podziękowano wyróżnionym rodzicom, którzy w ogromny sposób angażowali się w rozwój naszego przedszkola. Został również wręczony list gratulacyjny p. i Sławomirowi Paszko za trud i pomoc w bardzo wysokich osiągnięciach wokalnych na szczeblu wojewódzkim córki Emilii.
   W pozostałych grupach Biedronki i Świerszczyki zakończenie roku odbyło się w salach. Były także życzenia, podziękowania, łzy smutku i radość z nadchodzących wakacji.  

  Naszym wychowankom życzymy miłego wypoczynku i powodzenia w uczniowskich zmaganiach. Będziemy tęsknić za starszakami :) I mamy nadzieję, że będą odwiedzać swoje wychowawczynie.

 

Statystyki

Odsłon artykułów:
2347607

Ogląda nas

Odwiedza nas 194 gości oraz 0 użytkowników.