"Dzień ten w sercach nam zostanie, bo dziś będzie pasowanie!” - pasowanie na Starszaka w Przedszkolu

  Pasowanie na starszaka było sporym wydarzeniem Przedszkolu.   10 października dzieci w galowych strojach, z dumą recytowały wiersze, śpiewały piosenki. Wzruszeni rodzice nagradzali gromkimi brawami swoje pociechy.Kulminacyjnym punktem było złożenie przyrzeczenia przez naszych podopiecznych oraz chwila pasowania symboliczną kredką, które przypieczętowało wcześniej złożoną przysięgę. Każdemu nowemu członkowi naszej małej społeczności został wręczony dyplom.

  Wychowankowie zostali  poczęstowali słodyczami, które mamusie przygotowały specjalnie na te okazję. Dla wszystkich dzieci były to na pewno niezapomniane chwile, pełne emocji i pozytywnych wrażeń.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2396684

Ogląda nas

Odwiedza nas 161 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia z przedszkola "Dzień ten w sercach nam zostanie, bo dziś będzie pasowanie!” - pasowanie na Starszaka w Przedszkolu