Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. W tym tygodniu Pluszowe misie opanowały Przedszkole

   Misie „przybyły” ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć w grupach: Motylków i Biedronek - 21.11.2017r oraz  24.11.2017r. - Pszczółek i Świerszczyków. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem.  Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe brązowe, zielone itd. a każdy był piękny i wyjątkowy. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach.

 Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2396137

Ogląda nas

Odwiedza nas 99 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia z przedszkola Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. W tym tygodniu Pluszowe misie opanowały Przedszkole