Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

  Mimo, że za oknem zima, mróz Dzień Babci i Dziadka jest to najcieplejszym dniem w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość, wywołuje uśmiechy na twarzach, powoduje , że małe serduszka dzieci biją szybciej, a Babcia i Dziadek ze wzruszeniem słuchają czułych słów , kierowanych pod ich adresem.

  Spotkania takie w Przedszkolu odbywały się 18 stycznia w Grupie Świerszczyków - wych. p. Halina Grajewska i 19 stycznia w połączonych  grupach: Motylków - wych. p. Bożena Zaniewska, Pszczółek - wych. p. Beata Krzywicka i Biedronek - wych. p. Katarzyna Zieziulewicz.
Przedszkolaki przygotowały programy artystyczne. W większości były to wiersze, piosenki, inscenizacje związane tematycznie z tymże świętem. W przygotowanych programach artystycznych wnuczęta wyraziły swoją miłość i wdzięczność do ukochanych osób. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem Niejednej babci i dziadkowi zakręciła się łza w oku.
 Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na przygotowany przez mamy słodki poczęstunek, a na pamiątkę spotkania goście obdarowani zostali upominkami.
Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2206439

Ogląda nas

Odwiedza nas 224 gości oraz 0 użytkowników.