MegaMisja

   Przygoda z MegaMisją rozpoczęła się w kwietniu ubiegłego roku. Uczniowie biorący udział w zajęciach świetlicowych wraz z Panią J. Krawczyk nagrali 30 sekundowy filmik zapraszający MegaMisję do naszej szkoły.

  Dzieci biorące udział w tym przedsięwzięciu  były niesamowite , bardzo zaangażowane, z głowami pełnymi pomysłów. W czerwcu otrzymaliśmy wiadomość, że od września rozpoczyna się nasza wspólna przygoda. I tak wraz z nadejściem roku szkolnego nasi uczniowie rozpoczęli udział  w programie społecznym MegaMisja organizowanym przez Fundację Orange.

   Celem programu jest budowanie kompetencji cyfrowych, komunikacyjnych i medialnych najmłodszych uczniów naszej szkoły. Dzieci w ramach zajęć świetlicowych pod kierunkiem pani A. Krzywickiej przy współpracy pani J. Krawczyk z wielkim zaangażowaniem pomagają Kubie i Julce (głównym bohaterom) w pokonywaniu problemów  jakich przysparza im Psotnik komputerowy.

  Każde zajęcia prowadzone przez panią A. Krzywicką dotyczą innego zagadnienia, co pozwala dzieciom na przyswojenie wielu nowych informacji w formie zabawy. Z wszystkich zajęć zdawane są relacje wraz ze zdjęciami na stronie głównej programu MegaMisja.

  Po zrealizowaniu kolejnych etapów programu przyznawane są super nagrody, którymi wzbogacana jest świetlica szkolna: materiały plastyczne, gry planszowe, książki, super nagroda - tablet a także wiele innych.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2008505

Ogląda nas

Odwiedza nas 88 gości oraz 0 użytkowników.