Walentynki u Biedronek i Motylków

„Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone.
Kogo kocham, kogo lubię, rzucę w jego stronę.
Ciebie kocham, Ciebie lubię, Ciebie pocałuję.
A czerwone dziś serduszko, wszystkim podaruję"

  14 lutego 2018 roku był dla dzieci z grup Biedronek (wych. p. Katarzyna Zieziulewicz) i Motylków (wych. p. Bożena Zaniewska) prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami. Nie zabrakło oczywiście sercowych kolorowanek, spontanicznych emocji oraz pozytywnych uczuć. Na koniec tego czerwonego dnia każde dziecko otrzymało walentynkę: pysznego lizaka i balonika.

  Dzień Walentynkowy w grupach Motylków i Biedronek z pewnością można zaliczyć do udanych. Był to dzień miłych wrażeń.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2206404

Ogląda nas

Odwiedza nas 171 gości oraz 0 użytkowników.