MISTERIUM BOŻONARODZENIOWE

  „Bądź zawsze blisko tych, których kochasz…”, „Ludzi powinno się lubić…”, „Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest…”- takie słowa wypowiadali wolontariusze w krótkim spektaklu podczas Wigilii w Stowarzyszeniu „Pomóż Sobie”. Było uroczyście i poważnie, ale też z radością, uśmiechami na twarzach i z wielkim wzruszeniem. Nasi wspaniali wolontariusze, którzy gotowi są zawsze do pomocy: Weronika Danilczyk, Ewa Chomiczewska, Asia Czygier, Dorota Prolejko, Iza Danilczyk, Asia Pawluczyk, Paweł Pawluczyk, Maciek Gałaszewski, Patrycja Borodziuk, Marta Boruch, Patrycja i Dorotka Godlewska, Ola i Maria Rokita. Dziękujemy pani Wioli Rokicie, która zawsze wspomaga nas, czuwając nad oprawą muzyczną spektaklu.  GRATULUJEMY WSPANIAŁEGO WYSTĘPU!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2395672

Ogląda nas

Odwiedza nas 187 gości oraz 0 użytkowników.