Wolontariusze i aktorstwo

  Sprawdziliśmy się też w MGOK –u w XIX Powiatowym  Przeglądzie  Widowisk  Kolędniczych i Pastorałek Lipsk 2018. Wolontariusze wspólnie z podopiecznymi Stowarzyszenia „Pomóż Sobie” przedstawili  widowisko „Idzie z nami Boże Dziecię”. Grupa kolędnicza wygłosiła przesłanie noworoczne o dobrej nowinie. Wystąpili: Przewodnik-Weronika Danilczyk, Anioł-Ewa Chomiczewska, Diabeł-Kacper Krzywicki, Śmierć-Iza Danilczyk, Herod-Gabrysia Czokało, Żydek-Rafał Radziwonowicz z Kozą-Asia Pawluczyk, dzieci: Dorotka i Patrycja Goglewskie, Marlenka Matuszewska, kolędy śpiewali: Karolina Smykowska, Piotrek Chomiczewski i Ewa Matuszewska. Scenariuszem i oprawą muzyczną zajęły się panie: Ewa Renkowska i Wioletta Rokita.

  Gratulujemy aktorom wspaniałego występu!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2395620

Ogląda nas

Odwiedza nas 159 gości oraz 0 użytkowników.