Wyjazd przedszkolaków do Suwalskiego Ośrodka Kultury

  12. 04. 2018 r. został zorganizowany wyjazd dla dzieci uczęszczających na zajęcia rytmiczno- umuzykalniające do SOK  na warsztaty teatralne połączone z zabawami ruchowymi i baśń taneczną pt. „Zuzia i jej przyjaciele”.

Ten dynamiczny spektakl to jednocześnie koncert wypełniony tańcem i piosenkami. Zaprowadził przedszkolaki  na dachy miasta, do cyrkowego namiotu, a nawet w odmęty Czarnej Hańczy. Barwna historia odważnej i szczodrej dziewczynki uczy różnicy między byciem hojnym a rozrzutnym i pokazuje, na czym polega prawdziwa wartość pieniędzy. Przypomina dzieciom i dorosłym, że warto być samodzielnym, odważnym, ufać przyjaciołom i nie poddawać się, bo nawet z najtrudniejszej sytuacji zawsze jest wyjście.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2396609

Ogląda nas

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.