Święto Konstytucji Trzeciego Maja

  Świąteczne majowe dni to świetna okazja nie tylko do wypoczynku, ale i do radosnego świętowania. Nasza drużyna jak co roku uczciła 227. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja gromadząc się licznie na nabożeństwie w intencji naszej Ojczyzny.

Wzięliśmy udział w modlitwie za naszą ojczyznę, a następnie przemaszerowaliśmy przed pomnik „Zginęli za Polskę", gdzie miała miejsce oficjalna część uroczystości. Harcerki (dh. Natalia, Gabriela, Izabela i Joanna) zaciągnęły honorową wartę wraz z funkcjonariuszami Straży Granicznej. Na zakończenie uroczystości harcerze pomagali w rozdawaniu sadzonek drzew i krzewów w ramach akcji 100 drzew na Stulecie Odzyskania Niepodległości.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2387092

Ogląda nas

Odwiedza nas 169 gości oraz 0 użytkowników.