Przedszkolaki uczciły Święto swoich Rodziców

  Pamiętając o tym bardzo ważnym święcie, jakim jest Dzień Mamy i Taty postanowiliśmy tradycyjnie zaprosić Ich do naszego przedszkola i przygotowaliśmy wspaniałe przedstawienia. Motylki i Pszczółki bawiły się z Rodzicami 23 maja, Biedronki - 24 maja, a Świerszczyki - 25 maja.

  To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Naszych gości po raz kolejny dały wyraz temu jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone razem z dziećmi. Po części artystycznej dzieci wręczyły drobne upominki własnoręcznie wykonując je wcześniej w przedszkolu na zajęciach, buziaki i życzenia z małych, wielkich serc płynące. Oczywiście była kawa i ciasto i przy słodkim poczęstunku rodzice wraz z dziećmi spędzili miło czas.
Mamy nadzieję, że dzień ten pozostanie na długo w pamięci rodziców i dzieci.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2380993

Ogląda nas

Odwiedza nas 566 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia z przedszkola Przedszkolaki uczciły Święto swoich Rodziców