Motylki w Placówce Straży Granicznej w Lipsku

  W dniu 18 maja 2018 roku w godz. porannych przedszkolaki z grupy Motylków odwiedziły Placówkę Straży Granicznej w Lipsku. Funkcjonariusze SG zaprezentowali pokaz psa służbowego, zapoznali dzieci ze sprzętem służbowym i pojazdami służbowym. Dużym zainteresowaniem cieszył się punkt, w którym utworzono imitację pasa drogi granicznej, gdzie odbyła się pogadanka na ten temat i sankcjach grożących za wejście na pas przez osoby nieuprawnione.  

  Dziękujemy komendantowi oraz wszystkim funkcjonariuszom SG w Lipsku za życzliwe przyjęcie, niezapomniane wrażenia i życzymy samych sukcesów i przyjemności w służbie, pracy oraz codziennym życiu.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2396670

Ogląda nas

Odwiedza nas 137 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia z przedszkola Motylki w Placówce Straży Granicznej w Lipsku