Pożegnanie starszaków w przedszkolu

 „Po naszym Przedszkolu śmiech biega wesoły
Wkrótce go weźmiecie ze sobą do szkoły".

  21 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w przedszkolu i pożegnanie starszaków, które odchodzą do szkoły. Dzieci wspaniale zaprezentowały program artystyczny przygotowany wcześniej przez panie nauczycielki ze starszych grup. Były wierszyki, piosenki i tańce. Emocji nie brakowało…

Pani Dyrektor, przedszkolaki, nauczyciele i rodzice byli bardzo wzruszeni, ale równie dumni z naszych przyszłych absolwentów.
Rodzice pełni wdzięczności, obdarowali Panie kwiatami i pięknymi słowami uznania. Młodsze przedszkolaki również pożegnały rok szkolny i swoje wychowawczynie. Na pamiątkę  dostały dyplomy. Na koniec był też czas na miły słodki poczęstunek.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2314078

Ogląda nas

Odwiedza nas 202 gości oraz 0 użytkowników.