„POKOCHAJ PLUSZOWEGO MISIA” - Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu

 23 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. W naszym przedszkolu obchodzenie tego święta to już tradycja.

  Świerszczyki świętowały w swojej grupie, a Biedronki, Motylki i Pszczółki bawiły się razem na sali gimnastycznej. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: ćwiczenia gimnastyczne z misiami, zabawy, konkursy, poznały historię święta, bawiły się przy piosenkach, degustowały miód – przysmak misiów oraz wykonały prace plastyczne.

  Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

Katarzyna Zieziulewicz

Statystyki

Odsłon artykułów:
2220089

Ogląda nas

Odwiedza nas 292 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia z przedszkola „POKOCHAJ PLUSZOWEGO MISIA” - Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu