Wizyta św. Mikołaja w Przedszkolu

  Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku. Przygotowują się do niego  starannie. Każda grupa wykonuje bardzo ciekawe prace plastyczne, przygotowują piosenkę lub wiersz, które będą mogły zaprezentować przed tak wyjątkową osobą.

  Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł  dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Już od samego rana zawitał do naszego przedszkola i wręczył każdemu dziecku wspaniały. A prezenty były wspaniałe. Królowały zabawki, ale również książki, kredki  no i przede wszystkim słodycze.
Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniała pamiątką tego spotkania.
Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków, a niektórzy z nich już od jutra nie będą mogli doczekać się kolejnej Jego wizyty.

Katarzyna Zieziulewicz

Statystyki

Odsłon artykułów:
2364446

Ogląda nas

Odwiedza nas 105 gości oraz 0 użytkowników.