XII POWIATOWY KONKURS MŁODEGO AKTORA

„A w teatrze wszystko inaczej.
Tu naprawdę żyje to, na co patrzą."

  25.03.14 r. uczennice klasy IIIC Gimnazjum im. S. Batorego w Lipsku-Zuzanna Orpik i Sylwia Nieścier wzięły udział w konkursie organizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących w Augustowie. Uczestnicy mieli do pokonania trzy etapy zmagań:
  a) indywidualną prezentację sceniczną, a w tym roku mile widziane były teksty tematycznie związane z 70. rocznicą wybuchu powstania warszawskiego,
  b) zadanie aktorskie,
  c) zespołową prezentacje teatralną.

  Poziom konkursu należy ocenić jako bardzo wysoki. Uczniowie gimnazjum wykazali się wieloma umiejętnościami, których nie powstydziliby się zawodowi aktorzy zasiadający w jury. Tym bardziej cieszy fakt, iż Sylwia Nieścier zdobyła wyróżnienie. Serdeczne gratulacje!

B. Mucha

Statystyki

Odsłon artykułów:
2412512

Ogląda nas

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.