FINAŁ GRUPY PÓŁNOCNEJ W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

  W dniu 28.11.2012r. w Dąbrowie Białostockiej rozegrane zostały eliminacje do Finału Grupy Północnej w piłce ręcznej dziewcząt. Nasza drużyna rozegrała trzy mecze. Po przegranych meczach z Dąbrową Białostocką i Nowym Dworem dziewczęta zremisowały z PG 3 Augustów. Niestety nie wystarczyło to do udziału w dalszych rozgrywkach.
  Skład drużyny to: Sobolewska Beata, Skardzińska Gabriela, Orpik Zuzanna, Olszewska Gabriela, Hejko Paulina, Ciwoniuk Natalia, Chomiczewska Agata, Prolejko Aleksandra, Pycz Edyta, Krzywicka Monika, Krzywicka Katarzyna, Bondziul Diana. Trener: Leszek Zaniewski.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2314521

Ogląda nas

Odwiedza nas 195 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Zajęcia pozalekcyjne Sport FINAŁ GRUPY PÓŁNOCNEJ W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT