Taekwon-do

  W ubiegłym roku nasi zawodnicy uczący się w ZSS startowali m.in. w XVIII Mistrzostwach Podlasia, Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików oraz Profesjonalnej Lidze Taekwon-do. Na wyróżnienie zasłużyli Gabriela Chomiczewska (zwycięstwa w turniejach Profesjonalnej Ligi Taekwon-do i Mistrzostwach Podlasia), Paweł Chomiczewski (zwycięstwa w turniejach Profesjonalnej Ligi Taekwon-do i Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików), Piotr Protasiewicz (zwycięstwa w turniejach Profesjonalnej Ligi Taekwon-do, Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików oraz Mistrzostwach Podlasia) oraz Kamil Borodziuk (zwycięstwa w turniejach Profesjonalnej Ligi Taekwon-do i Mistrzostwach Podlasia). Nasz klub na wymienionych wydarzeniach z powodzeniem reprezentowali również Dominika Dobrowolska, Maciej Toczyłowski, Kinga Kasjan, Pola Protasiewicz, Mateusz Boruch, Krzysztof Boguszewski, Kacper Myśliwski oraz Kacper Charyton.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2392810

Ogląda nas

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.