Konkurs na najciekawszą zakładkę do książki

Kl. I a
Prace konkursowe wykonali:
Aleksandra Krzywicka, Tomasz Wasilewski, Michał Rusiecki, Jakub Topolewski, Wojciech Krawczuk, Weronika Wyrzykowska, Oliwia Jarmusik, Maja Dobko, Matylda Sarosiek.
Wyróżniono prace: Weroniki Wyrzykowskiej, Oliwii Jarmusik, Mai Dobko, Matyldy Sarosiek.

Kl. I b
Prace konkursowe wykonali:
Lena Borodziuk, Julia Pietrewicz, Mateusz Krzywosz, Szymon Herman,
Karolina Sawaniewska, Zofia Sztukowska, Patrycja Halicka, Gabriela Białous,
Gabriel Chodukiewicz.
Wyróżniono prace:
Karoliny Sawaniewskiej, Zofii Sztukowskiej, Patrycji Halickiej, Gabrieli Białous, Gabriela Chodukiewicza.
Kl. II a
Prace konkursowe wykonali:
Joanna Kozłowska, Angelika Ryszkiewicz, Judyta Radziewicz, Patrycja Bućko, Magdalena Wasilewska, Julia Mikucka, Michał Dobko.
Wyróżniono prace:
Joanny Kozłowskiej i Angeliki Ryszkiewicz.
Kl. II b
Prace konkursowe wykonali:
Maja Trochimowicz, Magdalena Sznel, Patryk Kochanowski, Magda Zdankiewicz, Natalia Krzywicka, Aleksandra Barszczewska, Mateusz Herman,
Wyróżniono prace:
Magdaleny Zdankiewicz, Natalii Krzywickiej, Aleksandry Barszczewskiej, Mateusza Hermana.
Kl. III a
Prace konkursowe wykonali:
Maja Krzywosz, Emilia Paszko, Julia Baranowska
Wyróżniono prace:
Emilii Paszko, Julii Baranowskiej
Kl. III b
Wyróżniono pracę Wiktorii Rusieckiej
Prace oceniała komisja w składzie:

  • p. Teresa Sapieha,
  • p. Agnieszka Boruch,
  • p. Wioleta Rokita

Konkurs ,,Bohaterowie książek Pawła Beręsewicza”
Kl. II b
Prace konkursowe wykonali:
Aleksandra Barszczewska, Mateusz Herman, Kacper Kochanowski, Patryk Kochanowski, Natalia Krzywicka, Dawid Panasewicz, Szymon Soroka, Magdalena Sznel, Maja Trochimowicz, Magdalena Zdankiewicz, Marlena Żywna.
KL. III b
Prace konkursowe wykonali:
Natalia Bondzińska, Paulina Halicka, Przemysław Hawrylik, Szymon Ignatowicz, Bartosz Krawczuk, Wiktoria Rusiecka, Julia Wiśniewska
Komisja w składzie:
• p. Teresa Sapieha,
• p. Agnieszka Boruch,
• p. Wioleta Rokita
wyróżniła prace następujących uczniów:
Szymona Soroki i Mateusza Hermana - z klasy II b.
Julii Wiśniewskiej i Wiktorii Rusieckiej – z klasy III b.

Konkurs na wiersz zachęcający do czytania książek
Komisja w składzie:

  • Teresa Sapieha
  • p. Krystyna Bochenek
  • p. Bożena Mucha

przyznała następujące nagrody:

  • I miejsce – Tomasz Wierzbicki
  • II miejsce – Eryk Gładczuk
  • III miejsce – Maciej Buraczyk

Konkurs dla kl. VI–VIII na najciekawsze zdjęcie z książką

Prace konkursowe wykonali:
Oliwia Danilczyk, Magdalena Skokowska, Patrycja Godlewska, Dawid Białous, Eryk Gładczuk, Krzysztof Zieziula, Paweł Juchniewicz, Nikola Rybałt, Marta Boruch, Roksana Łukaszewicz, Aleksandra Rokita, Kinga Skokowska, Jakub Jurgielewicz.
Komisja w składzie:

  • p. Ewa Klepacka,
  • p. Wiesław Jarmusik,
  • p. Milena Moniuszko

wyróżniła następujące zdjęcia następujących uczniów: Nikoli Rybałt, Marty Boruch, Roksany Łukaszewicz, Aleksandry Rokita, Kingi Skokowskiej oraz Jakuba Jurgielewicza.

Akcja czytelnicza ,,Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”
Wymagania konkursowe spełnili:
Kl. I a
Michał Rusiecki, Maja Dobko, Matylda Sarosiek, Róża Wojciechowska, Joanna Matuszewska, Aleksandra Krzywicka, Weronika Wyrzykowska, Jakub Topolewski, Wojciech Krawczuk
Kl. I b
Lena Borodziuk, Gabriela Białous, Gabriel Chodukiewicz, Szymon Herman, Szymon Borodziuk, Zofia Sztukowska, Patrycja Halicka,
Kl. III a
Andrzej Bułak, Amelia Parfieńczyk, Daniel Borowicz, Aleksander Drapczuk, Emilia Paszko, Julia Baranowska.
NA ZWYCIĘZCÓW CZEKAJĄ DROBNE UPOMINKI !!!