Piłka siatkowa dorosłych

  W dniach 27 i 28.05.2015r w Sali gimnastycznej ZSS w Lipsku odbyły się dwa turnieje piłki siatkowej dorosłych w ramach VII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich-XXI Sportowym Turnieju Miast i Gmin 2015.
  W środę rywalizowały trzy drużyny męskie. Zawody rozegrane systemem „każdy z każdym". Po zaciętej i stojącej na wysokim poziomie grze turniej wygrała drużyna Alibi I przed Alibi II, a trzecie miejsce zajęli Oldboye. Gratulujemy.

  W czwartek do rywalizacji stanęły grupy mieszane ze wskazaniem na kobiety. W turnieju wzięły udział dwie drużyny- Czerwoni i Niebiescy( trzecia drużyna nie stawiła się w związku z obowiązkami służbowymi). W związku z tym rozegrano mecz i rewanż. Dwa razy zwycięsko z parkietu schodziła drużyna Czerwonych. Gratulujemy.
  Drużyny, które wygrały turniej otrzymały pamiątkowe puchary, a miejsca drugie i trzecie nagrodzone zostały dyplomami. Turnieje przygotował i zorganizował nauczyciel wychowania fizycznego ZSS w Lipsku p. Leszek Zaniewski.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2316142

Ogląda nas

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.