XIV BIEBRZAŃSKIE BIEGI ULICZNE

  14.06.2015r. już po raz XIV odbyły się Biebrzańskie Biegi Uliczne dla przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjum. Organizatorami imprezy sportowej byli nauczyciele ZSS w Lipsku.
  SPONSORZY: ZSS W Lipsku, Biebrzański Park Narodowy, MGOK w Lipsku, Hurtownia art. spożywczych „Sezam" w Augustowie, sklepy: „ABC"- p. Drapczuk, „Miś"- p. Kozłowski, „U Krzywickich"- p. Krzywicki, „Max Bud"- p. Trochimowicz. Dzięki nim nagrodzono cztery pierwsze osoby (I - III- medal, dyplom, puchar, a IV miejsce - nagroda niespodzianka ufundowana przez BPN). Każdy uczestnik otrzymał - napój w kartoniku, pączek, baton, jabłko, czapkę oraz jogurt.
WSZYSTKIM SPONSOROM BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

  Nad bezpieczeństwem biegających czuwali: p. Krystyna Krysiuk- opieka medyczna, funkcjonariusze policji oraz straży pożarnej- zabezpieczenie dróg. W sprawnym przeprowadzeniu zawodów pomagali również harcerze z 6 LDHSG „Żubry" oraz uczniowie naszego gimnazjum. WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY.
Wśród zaproszonych gości znaleźli się: p. Burmistrz - Lech Łępicki, Dyrekcja ZSS w Lipsku - p. Maria Bieciuk oraz p. Teresa Sapieha, Przewodniczący Rady Miejskiej- p. Wojciech Protasiewicz, Dyrektor MGOK w Lipsku - p. Wiesław Bochonko.
W zawodach wystartowało prawie 140 zawodników, w różnych kategoriach wiekowych. W tym roku po raz pierwszy rozegrano nową konkurencję- bieg rodzinny- dziecko 3-4 letnie z jednym z rodziców.
  W czasie zawodów ogromną furorę robił nasz Łoś - Teoś. Przepiękny strój otrzymaliśmy w ramach współpracy z Biebrzańskim Parkiem Narodowym, a w rolę maskotki wcielił się p. Wojtek- DZIĘKUJEMY. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród startujących, jak również wśród wspaniale kibicujących rodziców, dziadków oraz kolegów.
  WYNIKI:

BBU

Statystyki

Odsłon artykułów:
2314133

Ogląda nas

Odwiedza nas 201 gości oraz 0 użytkowników.