PIŁKARKI RĘCZNE GIMNAZJUM W ÓSEMCE NAJLEPSZYCH WOJEWÓDZTWA

  Za nami eliminacje oraz Finał Grupy Północnej w piłce ręcznej dziewcząt szkół gimnazjalnych. 06.12 w sali gimnastycznej PG Nowince sześć drużyn podzielonych na dwie grupy, po trzy drużyny w każdej, walczyły o prawo gry w finale. Nasze dziewczęta po przegranej z PG w Dąbrowie Białostockiej oraz zwycięstwie z PG w Suwałkach zajęły II miejsce wywalczając upragniony awans.

  Następny etap rozgrywek(Finał Grupy Północnej) zaplanowany został na 12.12, a miejscem rywalizacji była tym razem SP nr4 w Augustowie. Na naszą drużynę czekały już zawodniczki z PG w Płaskiej oraz PG w Nowym Dworze. Po dwóch wspaniałych meczach zakończonych naszymi zwycięstwami i zajęciu II miejsca w Finale Grupy Północnej mogliśmy się cieszyć z awansu do Finału Wojewódzkiego.

  Nasza drużyna grała w składzie:

 • Krzywicka Katarzyna - bramkarz
 • Tarasewicz Julia - bramkarz
 • Danilczyk Monika - kapitan
 • Kudaj Paula
 • Boguszewska Joanna
 • Danilczyk Angelika
 • Zambrowska Patrycja
 • Skardzińska Laura
 • Sztukowska Laura
 • Dobko Kinga
 • Radziewicz Klaudia
 • Zielepucha Paulina
 • Czokało Gabriela
 • Prolejko Dorota
 • Awramik Beata

  Trener:

 • Zaniewski Leszek

  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2314132

Ogląda nas

Odwiedza nas 203 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Zajęcia pozalekcyjne Sport PIŁKARKI RĘCZNE GIMNAZJUM W ÓSEMCE NAJLEPSZYCH WOJEWÓDZTWA