Podsumowanie akcji "Wszystkie kolory świata II"

  Podczas tegorocznej akcji powstało 41 charytatywnych laleczek. Wszystkie były oryginalne i niezwykłe. Każda laleczka uszyta przez ucznia naszej szkoły znalazła swojego opiekuna.
  Kiermasz lalek odbył się w przedszkolu w dniach 16-17 stycznia 2013r. przy okazji Dnia Babci i Dziadka oraz  w szkole  podczas zebrania z rodzicami.  Akcja zakończyła się sukcesem, a na konto UNICEF – pomoc dzieciom w Czadzie wpłynie  410 zł.

  Wszystkim, którzy mieli swój wkład w pomyślnym przeprowadzeniu akcji bardzo serdecznie dziękujemy. Nagrodą dla uczniów, którzy  uszyli lalki jest wyjazd do Białegostoku  do kina i na lodowisko. Ponadto najciekawsze lalki dostały wyróżnienie. Wykonali je:
  Kornelia Eksterowicz, Agata Lisowska, Bartłomiej Awramik z klasy II a, Wiktoria Maksimowicz i Wiktoria Awramik z klasy  IV a, Mateusz Zieziula – klasa IV b oraz Patrycja Zambrowska i Kinga Dobko z klasy V. Gratulujemy!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2392844

Ogląda nas

Odwiedza nas 116 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Zajęcia pozalekcyjne Klub misyjny Rafiki Podsumowanie akcji "Wszystkie kolory świata II"