„MISTRZ ORTOGRAFII"

Wzorem lat ubiegłych w szkole podstawowej marzec upłynął pod znakiem zmagań ortograficznych. Uczniowie klas V-VI mieli możliwość sprawdzenia umiejętności w zakresie poprawnej pisowni oraz znajomości zasad.
  Konkurs składał się z dwóch etapów. Wszyscy uczniowie najpierw pisali dyktando - były to eliminacje klasowe. Następnie przedstawiciele klas w czasie etapu szkolnego rozwiązywali zagadki, rebusy i inne zadania związane z zagadnieniami ortografii i interpunkcji polskiej. Najlepsi zwyciężyli i będą reprezentowali naszą szkołę w konkursie powiatowym. Mistrzami ortografii w tym roku zostali:

  • Kinga Chilmonik - klasa VI
  • Kinga Kasjan - klasa Vb
  • Kacper Myśliwski - klasa Vb

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2214276

Ogląda nas

Odwiedza nas 238 gości oraz 0 użytkowników.