WALKA O MEDALE JESZCZE NIE DLA NAS

  6 kwietnia 2016 roku w Sali widowiskowej w Siemiatyczach rozegrany został FINAŁ GIMNAZJADY WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT. Nasza drużyna prowadzona przez p. Leszka Zaniewskiego wystąpiła w następującym składzie: Katarzyna Krzywicka, Julia Tarasewicz, Monia Danilczyk, Joanna Boguszewska, Paula Kudaj, Angelika Danilczyk, Patrycja Zambrowska, Laura Skardzińska, Laura Sztukowska, Kinga Dobko,Gabriela Czokało, Beata Awramik, Dorota Prolejko. Niestety po dwóch przegranych meczach z PG w Kolnie oraz PG w Siemiatyczach nasza drużyna odpadła z dalszych rozgrywek i ostatecznie zajmie V-VI miejsce w województwie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2315125

Ogląda nas

Odwiedza nas 199 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Zajęcia pozalekcyjne Sport WALKA O MEDALE JESZCZE NIE DLA NAS