"Doskonały Matematyk" 2016

  13 kwietnia 2016r. w naszej szkole już po raz 12 odbył się Gminny Konkurs Matematyczny klas trzecich „Doskonały Matematyk". Udział w nim wzięło 15 uczniów: w tym 14 z klasy IIIa i IIIb oraz uczeń ze Szkoły Podstawowej w Rygałówce.Uczestnicy mieli do rozwiązania w ciągu 60 minut 6 zadań tekstowych. Wymagało to od nich dużych umiejętności i talentu matematycznego.
  Najwięcej punktów zdobyli:

  • I miejsceAleksandra Ignatowicz, kl. IIIa,
  • II miejsceAmelia Wnorowska, kl. IIIb,
  • III miejsca: Emilia Buraczyk, kl. IIIa i Krystian Łukaszewicz ze szkoły w Rygałówce.

  Laureaci będą reprezentowali swoje szkoły na szczeblu powiatowym. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2396608

Ogląda nas

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.