Dzień Mamy i Taty w Przedszkolu

  Dzień Mamy i Taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń i kwiatów, będących wyrazem miłości i szacunku dla rodziców.
  Przedszkolaki jak co roku postanowiły w szczególny sposób uczcić to święto, dlatego też, 24 maja grupa Pszczółki oraz 25 maja grupy: Biedronki i Motylki przygotowały część artystyczną z okazji święta rodziców. Każde spotkanie w wymienionych grupach rozpoczynało się wykonaniem przez dzieci wierszy i piosenek w języku angielskim. Uczestniczyły one w zajęciach prowadzonych przez panią Katarzynę Kiejko oraz Małgorzatę Leszkowicz.

  Nad przygotowaniem całej uroczystości oraz dekoracjami sal czuwały wychowawczynie. Nasze przedszkolaki z niecierpliwością i wielkim przejęciem czekały na swoich gości, dały znakomity popis swoich recytatorsko-wokalnych zdolności i umiejętności, tańcząc, śpiewając piękne piosenki oraz deklamując wierszyki dla mamy i taty.
Na twarzach rodziców widać było radość i ogromne wzruszenie, a swoje pociechy nagrodzili gromkimi brawami. Dzieci złożyły rodzicom serdeczne życzenia oraz wręczyły własnoręcznie wykonane upominki, a w tle rozbrzmiewała piosenka pani Urszuli Sipińskiej pt.: „Cudownych rodziców mam". Nie zabrakło również wielu konkursów i zabaw z rodzicami. Na zakończenie zaprosiliśmy wszystkich gości na wspólny, słodki poczęstunek przygotowany przez niezawodne mamy naszych przedszkolaków. Był to bardzo udany, miły i wesoły dzień.

  Dziękujemy za liczne przybycie.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2323824

Ogląda nas

Odwiedza nas 621 gości oraz 0 użytkowników.