Dzień Dziecka w naszym przedszkolu

  01.06.2015r. obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. W naszym przedszkolu jak co roku na przedszkolaków czekało wiele niespodzianek. Grupa Świerszczyków razem ze swoją wychowawczynią i rodzicami wybrała się na zabawę do lipskiego Fikolandu. Natomiast grupy: Biedronki, Motylki i Pszczółki bawiła się wspólnie z animatorkami. Taneczna zabawa przebiegała na kolorowej w serpentyny i balony sali gimnastycznej, ponieważ niestety padał deszcz. Do wspólnej zabawy przedszkolaków zaprosiły Elsa i Anna z bajki „Kraina lodu".

Za poszczególne zadania dzieci zdobywały śnieżynki, dzięki którym na koniec zabawy przybył do nich bałwan Olaf. Konkurencje przebiegały bardzo sprawnie między innymi: przejście przez zimowy tunel, zamykanie w bańce mydlanej, jedzenie obwarzanka zawiązanego na sznurku, przewożenie kul lodowych wózkami i walka na kule itp. Konkursy były przeplatane skoczną muzyką, która zapraszała wszystkich do tańca. W przerwie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez mamy w poszczególnych grupach.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2347460

Ogląda nas

Odwiedza nas 203 gości oraz 0 użytkowników.