Przedszkolaki z Lipska w Fikolandzie w Białymstoku

  Czerwiec to miesiąc zabaw i rozrywek dla naszych małych milusińskich. 6 czerwca w godzinach porannych 52 dzieci z trzech najstarszych grup naszego przedszkola wyruszyło na wycieczkę do Białegostoku. Pierwszą atrakcją był pobyt w Centrum Zabaw. Dla wielu z nich była to pierwsza wizyta w tego typu instytucji tym większe były przeżycia i zaciekawienie naszych maluchów. Program przygotowany przez Fikoland specjalnie z okazji Dnia Dziecka zapewnił wszystkim niesamowitą zabawę, która długo pozostanie w pamięci przedszkolaków. Kolejną niespodzianką było zwiedzanie Komendy Straży Pożarnej oraz Centrum Powiadamiania Kryzysowego w Białymstoku. Dzieci z wielkim zaciekawieniem słuchały wiadomości o pracy strażaków jak i operatorów numeru 112. Dziękujemy bardzo za miłe przywitanie.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2316258

Ogląda nas

Odwiedza nas 190 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia z przedszkola Przedszkolaki z Lipska w Fikolandzie w Białymstoku