PUCHAR WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W PIŁCE RĘCZNEJ

  6 czerwca swoje zmagania rozpoczęły nasze dziewczęta z gimnazjum biorąc udział w Pucharze Województwa Podlaskiego w piłce ręcznej klas I-II. Pierwszy etap rozgrywek odbył się w Gimnazjum w Dąbrowie Białostockiej. Spotkały się dziewczęta z : Nowego Dworu, Szudziałowa, Augustowa, Dąbrowy Białostockiej oraz Lipska.
  Nasza drużyna prowadzona przez p. Leszka Zaniewskiego zagrała w składzie: Katarzyna Krzywicka, Julia Tarasewicz, Laura Skardzińska, Laura Sztukowska, Angelika Danilczyk, Patrycja Zambrowska, Emilia Rutkowska, Gabriela Czokało, Kinga Dobko, Klaudia Radziewicz, Weronika Dailczyk, Beata Awramik, Paulina Chodukiewicz, Karolina Margielewicz.
  Dziewczęta rozegrały w sumie cztery pasjonujące mecze, z których trzy wygrały oraz jeden zremisowały z Gimnazjum w Dąbrowie Białostockiej. Po raz pierwszy mogły też zaprezentować się w nowych strojach.

  Gratulujemy i życzymy sukcesu w czasie ścisłego finału tych rozgrywek.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2314161

Ogląda nas

Odwiedza nas 207 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Zajęcia pozalekcyjne Sport PUCHAR WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W PIŁCE RĘCZNEJ