Zakończenie roku przedszkolnego

  23.06 2016 roku grono 6-latków pożegnało się z przedszkolem, paniami, kolegami i beztroską zabawą. Dzieci 4 i 5 –letnie przygotowały dla starszaków inscenizację, wiersze i piosenkę. Starszaki żegnając się z przedszkolem, dziękowały wszystkim, których w przedszkolu przez te lata spotkały. Panie dyrektor Maria Bieciuk i Teresa Sapieha wręczyły 6 - latkom pamiątkowe dyplomy ukończenia „starszaków" oraz podziękowania rodzicom, którzy w ogromny sposób zaangażowali się w rozwój naszego przedszkola. Wręczyły również list gratulacyjny p. Emilii Wiśniewskiej za trud i pomoc w bardzo wysokich osiągnięciach wokalnych na szczeblu wojewódzkim córki Julii.
  Wszystkim rodzicom, zaproszonym gościom dziękujemy za przybycie i miłe słowa. Naszym wychowankom życzymy miłych wakacji i powodzenia w uczniowskich zmaganiach.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2314487

Ogląda nas

Odwiedza nas 183 gości oraz 0 użytkowników.