Spotkanie z Panem Policjantem w przedszkolu

  12 września 2016r. dzieci z wszystkich grup przedszkolnych miały spotkanie z policjantem - dzielnicowym asp. Pawłem Borodziukiem Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu. Pan policjant przypomniał podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię. Następnie wytłumaczył jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się o pomoc w sytuacji zagrożenia. Policjant poinformował i zademonstrował dzieciom również, w jaki sposób należy się zachowywać podczas ataku psa. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2341016

Ogląda nas

Odwiedza nas 519 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia z przedszkola Spotkanie z Panem Policjantem w przedszkolu