Dzień Marchewki u Biedronek

  17 października 2016 roku dzieci z grupy Biedronki obchodziły Dzień Marchewki.
  Wszystkie nasze działania w tym dniu były związane tematycznie z marchewką. Były zabawy ruchowe ze śpiewem "Urodziny marchewki", zabawa zręcznościowa "zajączki na polu marchewkowym" (szukaliśmy ukrytych w sali marchewek), tańce integracyjne przy muzyce, zajadanie marchewkowych chipsów i malowanie papierowych marchewek farbami.
  Mamusie Patrycji i Oliwki pomogły wycisnąć sok z marchewek, którym popijaliśmy, upieczone przez mamusię Oliwki, ciasto marchewkowe. To dopiero była uczta!!!!
  Było dzisiaj dużo śmiechu, ale chyba właśnie o to chodziło, aby ten dzień był wyjątkowy, zdrowy, witaminowy, pomarańczowy, marchewkowy. Po takiej dawce witamin, śmiechu i zabawy na pewno wszystkie czterolatki będą piękne, zdrowe i uśmiechnięte.

 

Statystyki

Odsłon artykułów:
2347155

Ogląda nas

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.