CHOINKA W PRZEDSZKOLU

"...Wszystkie dzieci Mikołaja kochają,
Wszystkie dzieci na niego czekają,
Moc prezentów każdemu przyniesie,
Każde dziecko z prezentów się cieszy..."

  Karnawał to czas zabaw i bali. 5 stycznia 2017 r. wszystkie przedszkolaki bawiły się na balu choinkowym w naszym przedszkolu. Imprezę prowadziły dwa „Skrzaty" ze studia artystycznego „Karuzela" z Białegostoku. Przedszkolaki szalały i uczestniczyły we wszystkich zabawach jakie przygotowali im prowadzący. Świetnie zabawiali dzieci przy skocznej, tanecznej muzyce. Mnóstwo dzieciaczków poprzebieranych było za różne postacie z bajek. Dzieciom dopisywały humory. Radość była spotęgowana pojawieniem się wyczekiwanego gościa - Św. Mikołaja, który wręczył wszystkim dzieciom prezenty. Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości naszym pociechom, a to było głównym celem balu.
Słodki poczęstunek w grupach przygotowały niezastąpione mamy.
  Do zobaczenia za rok!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2294090

Ogląda nas

Odwiedza nas 259 gości oraz 0 użytkowników.