Dzień Babci i Dziadka pełen wrażeń

  Dzień Babci oraz Dzień Dziadka to święta ważne nie tylko dla babć i dziadków, ale także dla dzieci, które z tej okazji pragną sprawić dorosłym niespodziankę. 19 i 20 stycznia nasze przedszkolaki uczciły to święto przygotowując ze swoimi wychowawczyniami wiersze i piosenki. Najmłodsze „Świerszczyki" w przedszkolu, a „Biedronki", „Pszczółki" i „Motylki" w MGOK-u w kinie. Wielką niespodziankę dziadkom w kinie sprawiły piosenki z ich lat młodości śpiewane przez ich wnuki. Następnie po obejrzeniu widowiska przyszedł czas na słodki poczęstunek, na który wnuczęta zaprosiły do swoich sal w przedszkolu. Również nie obeszło się bez własnoręcznie wykonanych laurek i upominków. Wspólny poczęstunek był okazją do rozmów, w czasie których mogliśmy podzielić się wrażeniami. Dziękujemy wszystkim rodzicom za przygotowanie i zaangażowanie się w tę uroczystość.
  Mamy nadzieję, że świąteczną atmosferę przedstawiają zdjęcia w naszej galerii.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2341279

Ogląda nas

Odwiedza nas 648 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia z przedszkola Dzień Babci i Dziadka pełen wrażeń