Dzień Dobry!

Przed nami kolejne 4 dni zdalnej pracy 27-30.04.2020 r.

Kontakt z rodzicami i uczniami klasy 2b jest nadal przez stronę internetową szkoły oraz kontakt telefoniczny, można też wysyłać prace mms lub na pocztę: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Język polski

Wykonać test w ćwiczeniu str. 52-53 „Czy już potrafisz”

Podręcznik polonistyczno-społeczny: str. 30-31 przeczytać komiks. W zeszycie ćwiczeń wykonać strony:  58-59.

Matematyka : Przesyłam w załączniku sprawdzian z mnożenia i dzielenia w zakresie 30. Sprawdzian jest napisany  w programie, aby móc wypełnić go w komputerze za pomocą klawiatury. Dokument należy pobrać na pulpit, wypełnić komputerowo (nie trzeba drukować) i wysłać jako załącznik na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 04.05.20 r.

Przyroda: Obejrzeć w komputerze obrazy krajobrazu górskiego- wpisać w Google i wyświetlić w grafice różne krajobrazy górskie oraz zwierzęta. Poznać nazwy zwierząt żyjących w górach oraz pojęcia: szczyty gór, górale, hale.

Korzystajcie z zajęć dla klasy 2 w TVP. Tym razem  wysyłamy tylko sprawdzian z matematyki!  Ciągle mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze w szkole, to ćwiczenia sprawdzę.

 

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie – Teresa Sapieha.