Dzień Babci i Dziadka w grupie Świerszczyków

  Dzień Babci i Dziadka to jeden z najbardziej niezwykłych dni w przedszkolu, kiedy możemy wspólnie z Babcią i Dziadkiem uczcić ich święto. Ta piękna uroczystość pozwala dzieciom na złożenie podziękowań swoim babciom i dziadkom za czas który poświęcają swoim wnukom, wspólne zabawy i spacery.
  Dzień Babci i Dziadka w grupie Świerszczyków miał miejsce 19 stycznia. Tego dnia zaszczycili nas swoją obecnością Babcie i Dziadkowie, Pani Dyrektor Zespołu Szkół oraz mamy, które przygotowały pyszne poczęstunki.
  Dzieci wykonały przepiękną część artystyczną, recytowały wierszyki, a także obdarowały przybyłych drobnymi, własnoręcznie wykonanymi drobiazgami.
  Dziękujemy wszystkim gościom za świetną zabawę i życzymy szczęścia i dobrego zdrowia!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2364413

Ogląda nas

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia z przedszkola Dzień Babci i Dziadka w grupie Świerszczyków