TRWA WSPANIAŁA PASSA NASZYCH PIŁKAREK I PIŁKARZY RĘCZNYCH

  „To było fenomenalne, fantastyczne , no i fajne"- tak harcerskim okrzykiem można skomentować to co wydarzyło się na parkiecie hali sportowej ZSS w Dąbrowie Białostockiej w miniony weekend. W sobotę 4 marca eliminacje Mistrzostw Finału Grupy Północnej rozgrywali chłopcy.

Drużyna występująca w składzie: Hubert Bobrowicz, Paweł Chomiczewski, Mateusz Drapczyński, Daniel Krzywicki, Michał Masiejczyk, Daniel Parfieńczyk, Piotr Protasiewicz, Arkadiusz Siewiec, Maciej Toczyłowski, Jakub Wilczyński, Hubert Bielawski, Kacper Krzywicki, Krzysztof Boguszewski, najpierw wygrała zdecydowanie z Gimnazjum w Suwałkach -27:10, by następnie przeżyć prawdziwy horror w meczu z Gimnazjum w Szudziałowie. Po ostatnim gwizdku wynik był remisowy i o zwycięstwie decydowały rzuty karne. Lepiej wykonywali je nasi zawodnicy i ostatecznie wygrali 20:19. Dało to I miejsce w swojej grupie. Drużyna prowadzona była przez p. Zbigniewa Krzywickiego, a obecnie przez p. Leszka Zaniewskiego.
  Dziewczęta rozgrywały swoje zawody w niedzielę – 05 marca. Z racji na zgłoszonych pięć a nie sześć drużyn Mistrzostwa Finału Grupy Północnej rozgrywane są systemem „każdy z każdym". W pierwszym dniu nasze dziewczęta przegrały niestety w pierwszym meczu z Dąbrową Białostocką 19:12. Drugi mecz przebiegał już pod nasze dyktando i zakończył się zwycięstwem 14:6, a przeciwnikiem było Gimnazjum w Szudziałowie. Piłkarki wystąpiły w następującym składzie: Katarzyna Krzywicka, Laura Skardzińska, Angelika Danilczyk, Kinga Dobko, Klaudia Radziewicz, Paulina Chodukiewicz, Emilia Rutkowska, Patrycja Zambrowska, Laura Sztukowska, Gabriela Czokało, Diana Danilczyk, Dorota Prolejko, Weronika Danilczyk, Zuzanna Błaszczyk, Gabriela Chomiczewska oraz Natalia Paszko. Trenerem drużyny jest p. Leszek Zaniewski.
  GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2392843

Ogląda nas

Odwiedza nas 114 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Zajęcia pozalekcyjne Sport TRWA WSPANIAŁA PASSA NASZYCH PIŁKAREK I PIŁKARZY RĘCZNYCH