OBIE NASZE DRUŻYNY JUŻ W ÓSEMCE WOJEWÓDZTWA

  Za nami kolejny emocjonująca sobota i niedziela z piłką ręczną. Rozgrywki w Mistrzostwach Grupy Północnej kończyły drużyny dziewcząt i chłopców z Gimnazjum.
Pierwsi wystąpili panowie. W sobotę 11.03.2017r. rozegrali dwa mecze. Najpierw wygrali 21:11 z Suwałkami Gimnazjum nr 1, a następnie po bardzo ciekawym, stojącym na wysokim poziomie meczu ulegli Dąbrowie Białostockiej- 19:17.

W skład drużyny prowadzonej obecnie przez p. Leszka Zaniewskiego weszli: Hubert Bobrowicz, Paweł Chomiczewski, Mateusz Drapczyński, Daniel Krzywicki, Michał Masiejczyk, Daniel Parfieńczyk, Piotr Protasiewicz, Arkadiusz Siewiec, Maciej Toczyłowski, Jakub Wilczyński, Hubert Bielawski, Kacper Krzywicki.
  W niedzielę zaś 12 marca dwa swoje mecze rozegrały dziewczęta, grające w składzie: Katarzyna Krzywicka, Laura Skardzińska, Angelika Danilczyk, Kinga Dobko, Klaudia Radziewicz, Paulina Chodukiewicz, Emilia Rutkowska, Patrycja Zambrowska, Laura Sztukowska, Gabriela Czokało, Diana Danilczyk, Dorota Prolejko, Weronika Danilczyk, Zuzanna Błaszczyk, Gabriela Chomiczewska oraz Natalia Paszko pokonały drużyny Gimnazjum nr 3 w Suwałkach ( 16:8 ) oraz Gimnazjum nr 3 w Augustowie( 13:3 ). Trenerem drużyny jest p. Leszek Zaniewski.
  OBIE NASZE DRUŻYNY ZAJĘŁY II MIEJSCA AWNSUJĄC DO KOLEJNEJ FAZY ROZGRYWEK. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2412590

Ogląda nas

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Zajęcia pozalekcyjne Sport OBIE NASZE DRUŻYNY JUŻ W ÓSEMCE WOJEWÓDZTWA