Dzień Samorządności w ZSS

  21.03.17r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Samorządności. Dominowała tematyka przyrodnicza, ponieważ rok 2017 jest „Rokiem górnej Biebrzy".
  Dzień rozpoczął się apelem, na którym można było obejrzeć popisy artystyczne uczniów klas II- kl. II a zagrała melodię na fletach, natomiast II c zaprezentowała się w inscenizacji „Witaj, wiosno". Następnie odbyły się zajęcia w obu szkołach, w gimnazjum- artystyczne i muzyczne, natomiast w szkole podstawowej- warsztaty przyrodnicze. Wszyscy uczniowie obu szkół ponownie spotkali się na apelu o godz. 11. Mieliśmy możliwość obejrzenia prezentacji zwierzęcia lub ptaka mieszkańca Biebrzańskiego Parku Narodowego , które przygotowały klasy I- V. Klasy VI wystąpiły w pokazie mody ekologicznej. Następnie odbył się turniej „Kocham cię, Biebrzo". Rywalizowały w nim drużyny Łosi i Batalionów. Zawodnicy musieli wykazać się nie tylko wiedzą przyrodniczą, ale także umiejętnościami wokalnymi i sportowymi. Mogliśmy także oglądać popisy taneczne „Małej pasji". Dzień zakończył się meczem piłki ręcznej.
  I tu należą się podziękowania wszystkim, którzy pracowali nad przygotowaniem tego dnia. Przede wszystkim dziękujemy za wsparcie i objęcie patronatem Biebrzańskiemu Parkowi Narodowemu oraz Nadleśnictwu Płaska w Żylinach. Dziękujemy także kołu scrapowemu i pani Agnieszce Boruch, nauczycielom, którzy prowadzili zajęcia przyrodnicze, a także wszystkim przygotowującym prezentacje i występy.

Samorząd Uczniowski

Statystyki

Odsłon artykułów:
2380979

Ogląda nas

Odwiedza nas 559 gości oraz 0 użytkowników.