6-latki na nauce pisania pisanek

6-latki na nauce pisania pisanek

  Jak co roku, tak i w tym 6-latki z grupy p. B. Zaniewskiej odwiedziły sale MGOK-u w celu nauki malowania pisanek.
Twórczyni ludowa p. Barbara Tarasewicz przybliżyła dzieciom metodą batikową, dzięki której na terenie naszej gminy przed świętami wielkanocnymi ozdabiało i nadal się ozdabia wydmuszki z jajek. Zajęcia były bardzo interesujące. Przedszkolaki mogły się wykazać swoją kreatywnością. Dziękujemy pani Basi za poświęcenie swojego czasu dzieciom.

 

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

Dzień Babci i Dziadka

  „U Babci jest słodko świat pachnie szarlotką….itd” czy  „Dziadku drogi dziadku powiedz mi…itd”, to słowa piosenek z okazji Dnia Babci i Dziadka, które śpiewały ich wnuki  w przedszkolu, czy też w kinie na corocznej uroczystości.
W dniu 17 i 18  stycznia 2013r odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Każda grupa wiekowa w swojej sali zaprezentowała swój program artystyczny.

Czytaj więcej: Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

Jasełka przedszkolaków na Powiatowym Przeglądzie Widowisk Kolędniczych i Pastorałek w Lipsku

Jasełka przedszkolaków

  13 stycznia 2013r. w niedzielne przedpołudnie mali aktorzy 6 – latki z Przedszkola w Lipsku przedstawili jasełka w ramach XIV Przeglądu Widowisk Kolędniczych i Pastorałek organizowanym przez MGOK. Stało się to już tradycją naszego przedszkola branie udziału w tym konkursie. Przedszkolaki za swój występ otrzymały nagrodę pieniężną 200zł. Zobaczcie, jak było pięknie!

CHOINKA W PRZEDSZKOLU

Choinka w przedszkolu

"...Wszystkie dzieci Mikołaja kochają,
Wszystkie dzieci na niego czekają,
Moc prezentów każdemu przyniesie,
Każde dziecko z prezentów się cieszy..."
  Karnawał to czas zabaw i bali.  9 stycznia 2013 r. wszystkie przedszkolaki bawiły się na balu choinkowym naszym przedszkolu.

Czytaj więcej: CHOINKA W PRZEDSZKOLU

Podziękowanie za udział w kiermaszu

  Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy odwiedzili Samorządowe Przedszkole w Lipsku podczas kiermaszu bożonarodzeniowego. Upominki i ozdoby, wykonane przez przedszkolaków cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Uzbieraną kwotę pieniędzy (294.33 zł) przeznaczymy na zorganizowanie Dnia Dziecka.
  Podziękowania składamy również harcerzom, którzy w dużej mierze przyczynili się do możliwości zorganizowania w czerwcu Dnia Dziecka.

 

Przedszkolaki i nauczycielki

Spotkanie opłatkowe w przedszkolu

Spotkanie opłatkowe

  19 i 20 grudnia to dni w przedszkolu bardzo uroczyste i świąteczne. Maluszki i starszaki ze swoimi wychowawczyniami przygotowały spotkanie opłatkowe z udziałem rodziców. W uroczystościach wzięła udział również pani dyr. Maria Bieciuk i katechetka pani Agnieszka Boruch.

Czytaj więcej: Spotkanie opłatkowe w przedszkolu

Statystyki

Odsłon artykułów:
2396167

Ogląda nas

Odwiedza nas 163 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia z przedszkola