GMINNY KONKURS RECYTATORSKI

  „Kubuś Puchatek kontra Miś Uszatek” pod takim hasłem odbył się 25 października 2012r. o godz 9.00 gminny konkurs recytatorski zorganizowany przez Bibliotekę Publiczną w Lipsku. Do konkursu zostały zaproszone dzieci z grup 6 latków Samorządowego Przedszkola i dzieci z klasy I Szkoły Podstawowej w Lipsku. Każdy uczestnik konkursu otrzymał pamiątkową książkę o misiu i lizaka. Wychowawczynie otrzymały piękne podziękowania. Czworo dzieci zostało wybrane na powiatowy konkurs recytatorski organizowany przez Augustowskie Placówki Kultury – Miejską Bibliotekę w Augustowie. Życzymy sukcesów.  Wśród przedszkolaków laureatami zostali:

  • Jakub Jarmusik, 6lat wych Bożena Zaniewska
  • Zuzanna Biedul, 6lat wych. Anna Gładczuk

  Dziękujemy dzieciom za chętny udział, oraz rodzicom za ich przygotowanie. Dziękujemy pracownikom Biblioteki za zaproszenie i piękne nagrody.

Pasowanie na starszaka

"Wietrzyk leci, hen przez pola,
idą dzieci do przedszkola..."


  Słowami tej piosenki rozpoczęła się dnia 9 października 2012 r. w Samorządowym Przedszkolu w Lipsku uroczystość ,,Pasowania na straszaka”. Pasowanie odbyło się w grupie 5 – latków, których wychowawczynią jest p. Beata Krzywicka. Świadkami tej doniosłej chwili byli rodzice pociech, p. dyr. L. Łępicki, p. dyr. M. Bieciuk, nauczycielki przedszkola oraz starsi koledzy i koleżanki.

Czytaj więcej: Pasowanie na starszaka

Statystyki

Odsłon artykułów:
2347604

Ogląda nas

Odwiedza nas 195 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia z przedszkola